کادر فنی از بچه های تیم ملی راضی است
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳
0 نظر
500 بازدید

تیم ملی ایران شب گذشته موفق شد در دیدرای دوستانه با 2 گل برابر ترینیدادو توباگو به برتری برسد تا بازیکنان ایران با یک برد روحیه‌بخش به استقبال جام جهانی برزیل بروند.

کارلوس کی‌روش پس از پایان مسابقه با ترینیداد در گفتگو با خبرنگاران شرکت نکرد و به جای او اوسیانو اندرید دا کروز دستیارش به صحبت درباره این دیدار پرداخت.

دا کروز درباره برتری ایران برابر ترینیداد گفت: بازیکنان ایران در این دیدار انتظارات ما را برآورده کردند. در روز‌های گذشته تمرینات منظمی را سپری کرده‌ایم و خودمان را برای اولین دیدار در جام جهانی آماده می کنیم. ما اردوی خوبی را در کشور آفریقای جنوبی داشتیم و اکنون در کمپ کورینتیانس نیز توانستیم تمرینات منظمی را پشت سر بگذاریم. اکنون تنها نگرانی ما نیجریه است.

تیم ملی فوتبال ایران پس از پشت سر گذاشتن اردو‌های آمادگی در کشورهای آفریقای جنوبی و اتریش، اکنون در کمپ کورینتیانس به تمرین می پردازد. در روز های گذشته بازیکنان ایرانی تمرینات منظمی را در این کمپ پشت سر گذاشتند. البته کارلوس کی روش تنها به خبرنگاران اجازه داد تا از 15 دقیقه نخست عکس و گزارش دریافت کنند.

دستیار پرتغالی کی‌روش در پایان درباره اهمیت این پیروزی قبل از جام جهانی گفت: پیروز‌شدن همیشه برای ایجاد روحیه پیروزی در بازیکنان مهم است. نتایج اینچنینی باعث می‌شوند تا بازیکنان با روحیه خوب به دیدار اول برابر نیجریه فکر کنند. ما در بازی برابر ترینیداد کاملا توپ و میدان را در اختیار داشتیم . باید در همه بازی های خود اینطور بازی کنیم تا بتوانیم تیم موفقی باشیم.

تیم ملی ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی 2014 باید با نیجریه قهرمان دوره گذشته جام ملت های آفریقا دیدار کند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر