وب سایت براساس قالب از پیش فرض شده


اگر دارای تجارت باشید، می دانید که داشتن وب سایت و حضور آنلاین چقدر مهم است. اما معمولا تازه واردان بودجه کافی برای صرف در طراحی سایت پیشرفته ندارند. البته این بدین معنی نیست که طراحی سایت را ضعیف انتخاب کنید یا وقت زیادی صرف یادگیری نوشتن کد بکنید تا بتوانید خودتان سایت بسازید. برای این مشکل وب سایت براساس قالب یا طرح از پیش فرض شده گزینه مناسب خواهد بود.

حتی اگر شما از آن دسته آدمهایی نباشید که همه چیز را باید خودشان انجام بدهند، وب سایت براساس قالب یا طرح از پیش فرض شده به شما کمک می کند تا یک سایت حرفه ای را در کمترین زمان ممکن بسازید. در دنیای آنلاین که همه چیز مرتبا تغییر می کند و رقابت شدید است، سرعت نقش بسیار مهمی دارد. با استفاده از این نوع وب سایت می توانید رقبای خود را کنار زده و موفقیت تجارت خود را تضمین کنید.

قالب یا تمپلیت template در واقع چیزی است که براساس آن چیزهای دیگر را می سازید و می توانید یک فضای مختص به خود که در آن در مورد تجارتتان صحبت کرده اید را ایجاد کنید و مشتریان را به سمت خود جذب کنید. در این نوع وب سایت می توانید تصاویر، محتوا و امکانات دیگری که مختص فقط و فقط خودتان است را بگنجانید.

برخی از طراحان سایت، قالب های رایگان را در اختیار مشتریان قرار می دهند که اگر شما در محتوا و تصاویر آن تغییر ایجاد نکنید، این خطر وجود دارد که مانند کپی یک سایت دیگر که از همین قالب استفاده کرده است، به نظر برسید. (طراحی سایت ارزان)

با اینکه انتخاب و استفاده از این نوع سایت هزینه زیادی ندارد، اما می توانید از بین انواع موجود با هزینه های مختلف که بر اساس لول های مختلف سفارشی کردن می باشند، سایتی که به بودجه شما نزدیکتر است را انتخاب کنید.

راه های داشتن یک وب سایت  template-basedموفق

۱٫ به طراحی سایت لوگوی مختص خود را اضافه کنید

۲٫ محتوای عالی برای سایت تهیه کنید و هرچند وقت یکبار آن را به روز کنید

۳٫ برای کاربردی کردن سایت به آن پلاگین یا وب اپلیکیشن اضافه کنید

۴٫ مفید بودن سایت را در نظر بگیرید

۵٫ از رنگ مکمل برای سایت استفاده کنید

۶٫ نحوه برقراری تماس و ارتباط با شما را به کاربران به طور واضح بیان کنید

۷٫ استفاده از سایت را برای کاربر آسان کنید

۸٫ مطمئن شوید که سایت تان کاربردی و جذاب است