آیا می دانید که بازدید کننده وب سایت تنها در چند ثانیه تصمیم به گشتن و مطالعه وب سایت شما می گیرد؟! همه چیز در گرافیک سایت و معماری مطالب وب سایت خلاصه می گردد.
یکی از نکاتی که موجب جذب بازدید بیشتر و به طبع آن کسب درآمد زیادتر برای وب سایت اینترنتی شما می شود ، مسئله طراحی گرافیک سایت است که شامل رنگ بندی ، ساختار ارائه اطلاعات ، تصاویر بکار رفته در طرح و حجم طرح گرافیکی می شود. این طراحی گرافیکی به مانند دکوراسیون بکار رفته در یک فروشگاه می تواند  موجبات  جذب  مشتریان بیشتر را فراهم آورد ، البته این نکته را از نظر دور ندارید که وب سایت های اینترنتی به همان میزان که باید زیبا باشند ،  می بایست سبک و  با  سرعت بارگزاری بالا طراحی شوند تا بازدیدکنندگان در حداقل زمان ممکن بیشترین اطلاعات را از وب سایت دریافت نمایند . با توجه به اهمیت موضوع طراحی گرافیکی و انواع راهکارهای موجود در این طراحی ، بخش مشاوره  شرکت راتین وب با ارائه تمامی راهکارهای ممکن تمام تلاش خود را دارد تا شما را در برآورده شدن خواسته هایتان کمک نماید.
 
طراحی گرافیک سایت شامل چه مواردی می شود ؟
 
  • طراحی لوگوی سایت
  • طراحی گرافیکی شعار تبلیغاتی
  • ساختار بندی کلی سایت شما به لحاظ طرح و رنگ
  • طراحی بنر استاندارد برای تبلیغات وب سایت شما
  • طراحی کل رابط گرافیکی وب سایت به نسبت پروژه

 

مدیریت،تولید محتوا و نگهداری سایت:

در صورتیکه مشتری خود مدیریت سایت را بر عهده بگیرد آموزش های لازم به صورت رایگان توسط شرکت ارائه خواهد شد اما در صورتیکه مشتری خواستار مدیریت سایت توسط شرکت باشد، در این صورت تهیه مستندات و مطالب سایت برعهده وی بوده و کاربران شرکتی مدیریت مطالب را بر عهده می گیرند و هزینه این اقدامات با توافق طرفین لحاظ می گردد.