حرف های کریم بنزما در مورد آمادگی خودش و فرانسه
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳
0 نظر
543 بازدید

تیم ملی فوتبال فرانسه در گروه E جام جهانی با تیم‌های سوئیس، اکوادور و هندوراس همگروه است و به نظر می رسد کار چندان سختی برای صعود به دور بعد نداشته باشد.

کریم بنزما که امید نخست گلزنی خروس ها در برزیل به شمار می آید از آمادگی تیمش برای حضور در برزیل خبر داد. ستاره خط حمله رئال مادرید که موفق شد با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد، گفت: خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم و اردوهای موفقیت آمیزی را پشت سرگذاشتیم. همه بازیکنان آماده هستند تا در این برزیل خوش بدرخشند و نتایج خوبی به دست آورند.

یکی از بازیکنانی که احتمال پیوستن او به رئال مادرید در فصل جابجایی تابستانی به گوش می رسد لوئیس سوارس اروگوئه ای است که در صورت پیوستن او به احتمال خیلی زیاد بنزما چاره ای جز ترک رئال ندارد اما خود او نظر دیگری دارد و می گوید از آمدن سوارس به رئال استقبال خواهد کرد و اصلا قصد جدایی از این تیم را ندارد.

بنزما در گفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی فرانسه گفت: شایعه های زیادی به گوش می رسد اما هیچکدام از آنها من را نگران نمی کند و باعث نمی شود که شب از نگرانی خوابم نبرد. رقابت با هر بازیکنی از جمله سوارس برای من مشکلی به وجود نمی آورد چرا که من از بچگی به این عادت کرده ام. رقابت باعث می شود تا عملکرد یک بازیکن بهتر شود و روز به روز پیشرفت کند، بنابرین دلیلی ندارد تا من از پیوستن سوارس یا هر بازیکن دیگری به رئال بترسم.

رئال مادرید مثل همیشه در فصل جابجایی مقصد بازیکنان بزرگ و سرشناس فوتبال جهان است. لوئیس سوارس هم از بازیکنانی است که شایعه های زیادی درباره پیوستن او به رئال به گوش می رسد، این درحالی است که او در اوایل فصل قبل قراردادش را با لیورپول تا سال 2018 تمدید کرد. به احتمال زیاد نخستین خرید تابستانی رئال خوسلو مهاجم آینتراخت فرانکفورت باشد که در اصل محصول آکادمی رئال مادرید است و به طور قرضی در فوتبال آلمان توپ می زند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر