تنها را اسکولاری در جام جهانی 2014
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
0 نظر
597 بازدید

لوئیس فیلیپه اسکولاری سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل گفت: باتوجه به این که رقابتهای فوتبال جام جهانی 2014 درخاک برزیل برگزار می شود بنابراین تنها یک گزینه پیش رو داریم آن هم کسب عنوان قهرمانی این رقابتهاست.

به گزارش فیفادی از شبکه تلویزیونی الکاس قطر، اسکولاری در گفت وگو با این شبکه افزود:

فشار زیادی روی بازیکنان وحتی تماشاگران و من برای کسب عنوان قهرمانی این دوره وجود دارد.

اسکولاری افزود: برخورداری از حق میزبانی ، دراختیار داشتن تیم توانمند و پرآوازه فوتبال برزیل و بازیکنان بنام همه اینها مولفه هایی هستند که برای کسب عنوان قهرمانی جام جهانی به تیم ملی فوتبال برزیل کمک می کند.

وی ادامه داد: از زمانی که زمام امور را دراختیار گرفتم می دانستم باید قهرمان جام جهانی شوم ،بازیکنان نیز بر این امر واقف هستند به همین دلیل فشاز زیادی بر روی آنهاست اما بازیکنان چنین شرایطی یعنی بازی کردن زیر فشار را درباشگاه های خود تجربه کرده اند.

وی با تمجید از تیم ملی فوتبال برزیل گفت: ما تیمی داریم که توانایی فتح جام جهانی را دارد و این قدرت را در جام بین قاره ای به اثبات رسانده است .

اسکولاری همچنین از لویس فیگو به عنوان یکی از 10 بازیکن تاریخ فوتبال جهان نام برد و افزود: من قبلا با تیم هایی اروپایی زیادی کار کردم که مهمترین آنها ،حضور در تیم ملی پرتغال بود.

وی ضمن دفاع ازبرگزاری جام جهانی 2022 در قطر افزود: من معتقدم که قطر توانایی برگزاری این دوره از جام جهانی را دارد. همیشه و در همه ادوار در مورد میزبانی ها احتلاف نظر وجود داشته است و نباید به آنها اعتنا کرد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر