روزنامه نیجریه ای : خطر ایران برای نیجریه جدی است
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
0 نظر
629 بازدید

روزنامه ونگوآرد نیجریه با اشاره به دیدار تیم های ایران و ترینیداد و توباگو نوشت: ایران با پیروزی در این دیدار زنگ خطر را برای عقاب های صحرا ( لقب تیم فوتبال نیجریه ) به صدا در آورد.

این روزنامه روز سه شنبه اعلام کرد : ایران در بازی با ترینیداد و توباگو و پیروزی دو بر صفر در این بازی ، برای تیم فوتبال نیجریه خط و نشان کشید.

« احسان حاج صفی » در دقایق پایانی نیمه اول این بازی اولین گل را برای ایران به ثمر رساند و گل دوم ایران در دقایق پایانی مسابقه توسط رضا قوچان نژاد که در تیم چالتون انگلیس بازی می کند، در دروازه حریف قرار گرفت .

روزنامه ونگوآرد با اشاره به تجربه « کارلوس کی روش » در تیم های پرتغال ، آفریقای جنوبی و رئال مادرید نوشت: تیم ایران با هدایت این مربی باتجربه پیش از این نیز سه دیدار دوستانه در اتریش برگزار کرد که در دیدار اول مقابل تیم روسیه به نتیجه بدون گل دست یافت و در دیدارهای بعدی به ترتیب مقابل مونته نگرو و آنگولا با نتیجه یک بر یک متوقف شد.

ونگوآرد اعلام کرد: ایران که برای چهارمین بار جام جهانی را تجربه می کند اولین دیدار خود در جام جهانی 2014 را مقابل نیجریه برگزار خواهد کرد، سپس به مصاف آرژانتین می رود و در آخرین دیدار مرحله مقدماتی مقابل بوسنی و هرزگوین قرار می گیرد.

این روزنامه افزود: اما از سوی دیگر نیجریه در دیدارهای دوستانه خود که در آمریکا برگزار شد، ناموفق بود.

این تیم در دیدارهای دوستانه خود مقابل آمریکا با نتیجه دو بر یک شکست خورد و مقابل تیم های یونان و اسکاتلند به نتیجه مساوی دو بر دو رضایت داد.

ونگوآرد نوشت : تیم فوتبال نیجریه نتوانسته است در دیدارهای دوستانه انتظارات را برآورده کند و این نگرانی برای دوستداران تیم نیجریه وجود دارد که این تیم نتواند به دور بعد صعود کند.

مسابقات فوتبال جام جهانی 2014 برزیل 23 خرداد با برگزاری دیدار تیم های برزیل و کرواسی آغاز می شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر