تاکتیک هلند در برابر اسپانیا از زبان روبن
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳
0 نظر
489 بازدید

در هلند، همه در مورد این صحبت می کنند که فن خال در دیدار نخست تیم در جام جهانی مقابل اسپانیا از چه سیستم و تاکتیکی استفاده خواهد کرد و به نظر می رسد ایده اصلی به کار گرفتن 5 مدافع باشد.

بنا به گزارش AS، یکی از ستاره های تیم، و کاپیتان دوم لاله های نارنجی، آرین روبن هم معتقد است که این روش در دیدار جمعه آینده می تواند کارساز باشد: “بعد از شکست مقابل فرانسه در ماه مارچ، رئیس این ایده را داشت که سیستم را به 2-3-5 تغییر دهد. ما خیلی با او صحبت کردیم و فکر می کنیم استراتژی خوبی است. در این سیستم من همچنان آزادی عمل خواهم داشت.

ما همچنان همان بازیکنان مدرسه فوتبال خاص هلند هستیم، فقط دیگر خط دفاع مان به آسیب پذیری سابق نیست. فکر می کنم برای ما خیلی خوب است.”

فن خال تنوع تاکتیکی خود را در دیدار مقابل غنا نشان داد، و در دیدار مقابل اسپانیا نیز می تواند در خط دفاعی از یانمات، د فری، فلار، مارتینس ایندی و بلایند استفاده کند.

بازیکن تیم بایرن مونیخ افزود: “به منظور آماده سازی برای دیدار مقابل اسپانیا، با سیستم جدیدی تمرینات خود را دنبال می کنیم. در این مورد نگرانی نداریم.”

وسلی اسنایدر یکی از بازیکنانی است که از سیستم جدید بیشترین سود را خواهد برد، و در مرکز میدان کار را شروع خواهد کرد. روبن در پایان گفت: “اگر شما از من می پرسید که آیا می خواهم وسلی بازی کند یا نه، من همیشه خواهم گفت بله. نه تنها به خاطر اینکه دوستان قدیمی هستیم، بلکه به این خاطر که او دقیقاً متناسب سیستمی است که ما برای دیدار مقابل اسپانیا برنامه ریزی کرده ایم.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر