بهترین مهاجم جام جهانی از نظر مارادونا
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳
0 نظر
491 بازدید

لوئیس سوآرز اروگوئه ای یکی از آماده ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان به شمار می آید. او فصل رویایی را با لیورپول پشت سرگذاشت و یکی از امیدهای اصلی اروگوئه برای درخشش در جام جهانی 2014 برزیل به شمار می آید.

دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان به ستایش از سوآرز پرداخت و او را بهترین مهاجم حال حاضر فوتبال جهان لقب داد. ال دیگو در گفتو گویی که با کانال 12 تلویزیونی اروگوئه داشت، گفت: پیش بینی می کنم که سوآرز روزهای خوبی در برزیل داشته باشد و بتواند با تیم ملی کشورش در این رقابت ها بدرخشد. سوآرس این شایستگی را دارد که در جام جهانی به میدان رود چرا که شجاعت بازی کردن در این رقابت ها را دارد. بازیکنی که شجاعت ندارد شایسته حضور در مستطیل سبز نیست و باید فوتبال را ترک کند.

او افزود: اروگوئه مهاجمان بسیار خوبی در اختیار دارد. ادینسون کاوانی و دیگو فورلان از بهترین مهاجمان فوتبال جهان به شمار می آیند، اما باید بگویم که سوآرز از آنها بهتر است. او بهترین مهاجم جام جهانی است.

لوئیس سوآرز ماه قبل زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد و هنوز به شرایط بازی نرسیده است اما کادر پزشکی تیم ملی فوتبال اروگوئه تلاش می‌کند تا این بازیکن را به بازیهای نخست جام جهانی برساند. سوآرز سه شنبه درتمرین اروگوئه شرکت کرد تا نشان دهد که به شرایط بازی رسیده است. اوسکار تابارس سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه گفت: سوآرس یک مهره کلیدی برای ما به شمار می آید. او شایسته حضور در جام جهانی است و دوران آسیب دیدگی خود را پشت سرمی گذارد. ما به این مهاجم توانا نیاز داریم و امیدواریم که هر چه سریعتر به شرایط بازی برسد.

سوآرز هر چند در فصل قبل لیگ جزیره چند بازی نخست را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد اما بازگشت بسیار خوبی داشت و به عنوان بهترین گلزن انتخاب شد تا سهم بسزایی در کسب سهمیه لیورپول برای لیگ قهرمانان فصل بعد داشته باشد. او هر چند به تازگی قراردادش را با لیورپول تمدید کرده اما رئال مادرید به شدت به دنبال جذب اوست و احتمال دارد که با رقم سنگینی در فصل جدایی تابستانی از قرمز پوشان آنفیلد جدا شود و به فوتبال اسپانیا برود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر