دی ماریا : روی بوسنی تمرکز کرده ایم
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳
0 نظر
514 بازدید

آنخل دی ماریا، هافبک آرژانتینی رئال مادرید، می گوید که کشورش در میان مدعیان اصلی فتح عنوان قهرمانی جام جهانی است. دی ماریا در آستانه این تورنمنت مصاحبه ای با AS انجام داده و در مورد برخی مسائل به گفتگو پرداخته است.

دی ماریا گفت: “بودن در تیم ملی مرا بسیار خوشحال می کند. درست است که ما سالها در کنار هم بازی کرده ایم و شاید این باعث می شود تا در تیم احساس راحتی کنم. راه بازی در مرحله مقدماتی بسیار طولانی بود، به خصوص دیدار مقابل کلمبیا که ما به زحمت افتادیم، و پس از آن راه خود را پیدا کردیم و متوجه شدیم که می توانیم صعود کنیم.

اما ما به این قانع نخواهیم شد. ما در مورد شروع جام جهانی بسیار هیجان زده ایم و به عنوان یک تیم به خود باور داریم، چون این چیزی است که ما هستیم: یک تیم.”

آرژانتین در میان مدعیان فتح عنوان قهرمانی قرار گرفته است و در حالیکه دی ماریا هشدار می دهد هنوز چیزی تضمین شده نیست، اما او هم تصدیق می کند که حضور آرژانتین در میان مدعیان واقع بینانه است.

او گفت: “همه ما رؤیای فتح جام جهانی را داریم. این رؤیا به خاطر مردم ماست. اما باید آرام باشیم. برای رسیدن به فینال 7 بازی سخت در پیش خواهیم داشت، و در حالیکه تمام توان خود را به کار می گیرید، به کمی شانس هم نیاز دارید.

ما به نوبه خود، سعی خواهیم کرد تا بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم، و تمام توان خود را در داخل زمین به کار گیریم تا به فینال برسیم و قهرمان شویم. آرژانتین، با نام و تاریخ خود، همیشه در میان مدعیان است. البته، آلمان، اسپانیا و برزیل هم مدعی هستند.

ما تیم خوبی برای جنگیدن داریم و با تلاش خود در مورد انجام دادن کارها به بهترین نحو ممکن رؤیاپردازی می کنیم. ما همه چیزمان را خواهیم داد. حالا ما تمرکز خود را روی بوسنی متمرکز کرده ایم. در این تورنمنت باید بازی به بازی پیش برویم و چیزی را از دست ندهیم و تمام جزئیات را در نظر داشته باشیم.”

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر