ستاره سابق آلمان از تیم ملی راضی نیست
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
0 نظر
383 بازدید

دیتمار هامان اعتراف کرد نگران ضعف حمله آلمان در جام جهانی 2014 است، چرا که یواخیم لو، سرمربی ژرمن‌ها تنها از یک مهاجم برای همراهی تیمش در برزیل دعوت به عمل آورده است.

میروسلا کلوزه کهنه‌کار، تنها مهاجم نوک فهرست 23 نفره تیم ملی آلمان در جام جهانی است هرچند بازیکنان هجومی دیگری مانند لوکاس پودولسکی،‌ آندره شورله و توماس مولر در اردوی ژرمن‌ها حضور دارند که می‌توانند در حملات به کلوزه کمک کنند.

با این وجود هامان نگران ضعف نیروی هجومی تیم ملی کشورش است. وی اظهار داشت: من فکر نمی‌کنم که آلمان نقطه ضعف بزرگی داشته باشد اما نداشتن یک مهاجم نوک آماده در حال حاضر شاید کمی جای نگرانی داشته باشد و اگر ما چنین بازیکنی در اختیار داشتیم مطمئناً شانس قهرمانی‌مان در این رقابت‌ها بیشتر بود.

هامان افزود: اگر در تیم خود یک گلزن متخصص داشته باشید، نه تنها گزینه‌های تاکتیکی‌‌ که اعتمادبه‌نفس و روحیه تیم شما بیشتر می‌شود. گاهی اوقات من واقعاً نگران این موضوع می‌شوم که شاید به اندازه کافی در تیم اعتمادبه‌نفس و خودباوری وجود نداشته باشد تا اگر در یک بازی دو گل عقب افتاد بتواند به بازی برگردد.

ستاره پیشین تیم ملی آلمان در خصوص آمادگی بازیکنان بالای 30 سال تیم هم تصریح کرد: اگر تیم شما از نظر حفظ توپ در بهترین وضعیت نباشد، فکر می‌کنم که آن وقت به یک تیم جوان نیاز دارید که با دوندگی‌اش این ضعف را جبران کند. اگر من سرمربی تیم بودم برای انتخاب بازیکنان بالای 30 سال دقت بیشتری به خرج می‌دادم، به خصوص در خطوط میانی و حمله.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر