سامانه پیام کوتاه

 

سامانه پیامک 102030 یک نرم افزار تحت وب است که شما می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمزعبور خودتان وارد پنل شخصی خود شوید، این سامانه از طریق اپراتورها مستقیماً به شرکتهای ارائه دهنده تلفن همراه مانند: همراه اول -ایرانسل و ... بوده در نتیجه دیگر نیازی به تجهیزاتی از قبیل سیم کارت و نصب نرم افزار و ... جهت ارسال پیامک نیست. شما با سامانه پیامک قادر خواهید بود کلیه پیامهای خود را به صورت تکی و یا گروهی و یا به صورت انبوه کشوری به شماره های مختلف با پایین ترین نرخ  تعرفه ارسال نمایید. همچنین شما می توانید با در اختیار داشتن شماره اختصاصی از اپراتورهای مختلف امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت اختصاصی در پنل خود از کلیه مشتریان داشته باشید. امکان ارسال از اپراتور 3000 و 1000 و 5000 و 021 را دارند. 

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند پیامک ها را ارسال کنند. سامانه  پیامک 102030  به عنوان یکی از پیشگامان عرضه سامانه های ارسال پیامک بر آن است که با ساده سازی ارسال پیامک از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که  هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، اقدام به ارسال پیامک نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد. شما می توانید با چند کلیک اقدام به ارسال پیامک مورد نظر خود برای ده ها هزار نفر نمایید اما لحظه ای از زمان خود را هدر ندهید.سامانه پیامک بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است.

سامانه  پیامک 102030  افتخار دارد تا با پشتیبانی از خطوط 3000 و 5000 و همچنین ارسال پیامک از طریق BTS و امکانات بی نظیر، بهترین محیط برای فعالیت کاربران، جهت ارسال پیامک بدون محدودیت در سراسر کشور و به هر تعداد را فراهم آورد!

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و سامانه بر روری یکی از نسخه های ارائه شده کلیک نمایید.