طرح نارنجی

-

   ارسال پیامک:

ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی، با امکان حذف خودکار شماره تکراری و نادرست.

 

 

    نظرسنجی و مسابقه:

شما می توانید همانند برنامه 90 یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید، سئوالات را مشخص نمایید، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید، با امکان ساخت 6 مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر: جواب های صحیح و غلط ...).

 

   ارسال از موبایل:

 بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید.

 

 

   پیامک مناسبت و یادآوری:

در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند.

 

 

   ارسال متناظر:

فرض کنید می خواهید یه 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است، با استفاده از این سرویس، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید، متن هرکس برای وی ارسال می گردد.

 

 

   ارسال هوشمند:

 شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید.
به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که پایان زمان بیمه نامه مشتری خود را توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید: آقای مهدی امامی اعتبار بیمه نامه شما در تاریخ ... پایان میابد، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید، ستون اول شماره موبایل، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم  متن را درج نمایید.
سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را بفشارید، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید.

 

 

   ارسال هوشمند از دفترچه تلفن:

 شما می توانید هر فیلدی، نظیر نام اشخاص، تاریخ مناسبتی خاص، کلمه آقای یا خانم و ... را انتخاب نمایید و این فیلدها که قبلا در دفترچه تلفن پر شده اند با قسمتی از متن که می خواهید جایگزین می شوند (مثلا: آقای فرید فریدی تولد شما را تبریک عرض می کنیم).

 

 

   کارت ویزیت contact:

با استفاده از این سرویس فیلدهای نام و نام خانوادگی و شماره موبایل، تلفن و ... را پر کنید و شماره موبایل گیرندگان را مشخص نمایید و دکمه ارسال را بزنید، روی گوشی گیرندگان این پیغام درج می شود که باید این پیامک را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره نمایید و پس از ذخیره، مشخصات مورد نظر شما در دفترچه تلفن گوشی گیرنده ذخیره می گردد.

 

 

   ارسال فلش:

 پس از ارسال پیامک، روی گوشی گیرنده پیامک، پیامک به صورت خودکار بازشده نمایش داده می شود.

 

 

    ایمیل پیامک:

 می توانید پیامک های دریافتی خود را در سامانه پیامک به یک ایمیل به صورت رایگان دایورت نمایید.

 

 

   گزارش پیامک های دریافتی 

با این پنل شما امکان دریافت پیامک به صورت آنلاین یا آفلاین روی پنل شما وجود دارد.

 

 

   پاسخ تبلیغاتی:

به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد.

 

 

   دایورت پیامک: می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص دایورت نمایید( از قابلیت های این سیستم نسبت به سایر سیستمها این است که در هنگام دایورت شماره مویایل شخص ارسال کننده پیامک نیز در ابتدای پیامک نوشته می شود تا شما متوجه شوید چه کسی این پیامک را ارسال کرده است).

 

 

   منشی پیامک:

 به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا: اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد ، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد).

 

 

   تراکنش های مالی:

 کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود.

 

 

  بازگشت اعتبار ارسال ناموفق:

 اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به مخابرات ارسال نگردد، اعتبار شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

 

 

   فایل های ورودی:

ورودی شماره ها از اکسل، فایل تکست یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس.  شماره ارسال پیامک:

ارسال و دریافت SMS با شماره اختصاصی شما و یا شماره اشتراکی پنل (رایگان).   ارسال پیامک طولانی:

 امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی (Long SMS).

 

 

   ارسال زماندار:

 شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند).

 

 

   انتقال به url :

این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید.

 

 

   ارسال به یک منطقه، شهر یا اصناف:

کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامک 102030 آپلود شده است.

 

 

   گزارشات پیامک های ارسالی:

 کاملا دقیق با امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا حذف گزارشات.

 

 

   حذف شده ها:

 همانند کامپیوتر شخصی خود شما دارای یک سطل زباله هستید و پیامک های خذف شده شما به این بخش منتقل می شوند و می توانید این پیامک را از این بخش نیز حذف نمایید.   دفترچه تلفن :

دفترچه تلفنی کاملا مجهز، شما با استفاده از این دفترچه می توانید گروه هایی درست کنید (مانند همکاران) سپس اشخاص را وارد کنید، شماره های خود را می توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد کنید، فیلد هایی مانند: نام، نام خانوادگی، شرکت، ایمیل، فکس، جنسیت، موبایل، شهر، استان، آدرس، کدپستی، توضیحات، تاریخ تولد و تاریخ مناسبت در این بخش تعبیه شده اند.

 

 

   کدخوان :

در این بخش شما ابتدا یک سری کد را توسط فایل اکسل وارد سامانه می کنید، در صورتی که کاربر یکی از این کدها را به سامانه ارسال کند کد ارسال شده توسط شخص به همراه شماره موبایل وی در سیستم ذخیره می شود و پیغام تنظیم شده برای کاربر ارسال می گردد، همچنین در صورت ارسال کد اشتباه و همچنین کد تکراری نیز متن معین شده برای هرکدام به کاربر ارسال خواهد شد. علاوه بر متن های کلی مذکور میتوان برای هر کد نیز یک پاسخ اختصاصی نیز تعریف کرد.

 

 

     پشتیبانی آنلاین:

همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل بوده است، سامانه پیامک 102030 با تعبیه بخش ارسال درخواست پشتیبانی در سامانه پیامک کیفیت این بخش را به حداکثر رسانده است، پس از ثبت تیکت توسط شما یک پیامک به کارشناسان مربوطه آن بخش ارسال می شود، کارشناس مربوطه باید در حداقل زمان ممکن به تیکت شما پاسخ دهد، تا زمان پاسخ دهی به تیکت نیازی نیست که پشت کامپیوتر منتظر بمانید به محض این که تیکت شما پاسخ داده شود یک پیامک به موبایل شما ارسال خواهد، در ساعات اداری نیز پشتیبانی به صورت تلفنی نیز مهیا می باشد، از دفترچه راهنمای  سامانه نیز می توانید استفاده کنید.