تاریخچه ی سئو
سه شنبه ۲۴ دى ۱۳۹۲
0 نظر
1718 بازدید

سئو (بهینه سازی سایت) فرایندی است برگرفته از دانش ، تجربه و تخصص افرادی که در کنار آگاهی از به روزترین متدهای الگوریتم های موتورهای جستجو تجربه بالایی نیز در ارتقاء رتبه وب سایتها دارند.

یکی از نکات مهم در بهینه سازی سایت، ایندکس شدن صفحات است.

زمانی که هر صفحه از وب سایتتان در موتورهای جستجو ثبت می شود، امتیازی نسبت به رعایت کردن یا عدم رعایت الگوریتم های موتورهای جستجو دریافت می کند.

 این امتیاز همان رتبه ای است که بر اساس آن در موتورهای جستجو معرفی خواهید شد.

پس قدم اول در بهینه سازی وب سایت خود اینست که متن و محتوای وب سایتتان را بر اساس قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو تنظیم کنید.

بهینه سازی سایت(سئو)، را می توان در حقیقت همان بکارگیری دانش سئو و استفاده از تمامی تکنیکهای بهینه سازی در طراحی سایت و تهیه متون وب سایت دانست.

 در این میان توجه ویژه به این نکته نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، بهینه سازی سایت هیچگاه نقطه مقابل زیبایی وب سایت نیست.

 ما هیچگاه از وب سایتی که از زیبایی ظاهری بالایی برخوردار نیست حمایت نمیکنیم.

در طراحی سایت حرفه ای، امروزه اکثر طراحان حرفه ای در کنار طرح گرافیکی زیبا به رعایت تمامی قوانین بهینه سازی وب سایت نیز توجه دارند.

وب سایت باید در تمام جهات از کیفیت بالایی برخوردار باشد پس از طراحانی استفاده کنید که در کنار مهارت طراحی به تمام قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو نیز آشنایی داشته باشند.

نویسنده: مدیر سایت
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر